Za vínom do Šenkvíc 2022

30 April 2022
12:00 - 22:00

Šenkvickí vinári otvárajú na jar svoje vinice pre všetkých návštevníkov už po jedenásty krát. Príďte 30. apríla 2022 do Šenkvíc a vychutnajte si vína garantovaného pôvodu.

30. apríl 2022 od 12:00 – 22:00 v Šenkviciach

Srdečne vás pozývame vychutnať si príjemný deň v spoločnosti priateľov a milovníkov dobrého vína v Šenkviciach. Tradičné stretnutie Za vínom do Šenkvíc bude tento rok obohatené aj o vína garantovaného pôvodu vyrobené z lokálnych odrôd pod značkou „Víno garantovaného pôvodu“. Túto iniciatívu prinášajú šenkvickí vinári na Slovensko ako prví v spolupráci s pánom Ivom Zálesným, ktorý je autorom pilotného projektu.

Brány vinárskych pivničiek otvoríme už 30. apríla 2022 – preto neváhajte a príďte nás navštíviť do Šenkvíc. Pre návštevníkov všetkých vekových kategórií sme pripravili program plný zážitkov až do neskorých hodín. Tešíme sa na vás

Vstupenky

Cena vstupenky je 29€ .

V cene vstupenky je zahrnutá degustačná taštička s katalógom vinárov, 40ks degustačných kupónov, 2ks bonusových lístkov na nákup vína v hodnote 8€ a neobmedzená kyvadlová doprava medzi jednotlivými ochutnávkovými stanoviskami.

Vstupenky je môžete zakúpiť iba online. Degustačnú taštičku s pohárom si vyzdvihnete v deň podujatia.

Prostredníctvom našej web stránky ZaVinomDoSenkvic.sk (platba prevodom na účet)

Prostredníctvom partnerov (platba kartou)

  

Podujatie pripravujeme v súlade s aktuálnymi nariadeniami Úradu verejného zdravotníctva SR. Vzhľadom na preventívne opatrenia v súvislosti s COVID-19 je do predaja uvoľnených maximálne 750 vstupeniek.

Doprava

Doprava na podujatie je individuálna. Medzi ochutnávacími stanoviskami je zabezpečená bezplatná kyvadlová doprava minivanmi a vláčikom blaváčikom.

Aby ste si mohli vychutnať všetky slasti, ktoré vám podujatie ponúka, odporúčame využiť dopravu vlakom alebo autobusom. Aktuálny cestovný poriadok nájdete na stránke www.cp.sk

Hlavní organizátori

 

Podujatie pre vás pripravuje Spolok vinohradníkov a vinárov Šenkvice v spolupráci s Kultúrnym a informačným strediskom a Obecným úradom Šenkvice. Podujatie je realizované s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby SR.

O Spolku vinárov a vinohradníkov v Šenkviciach

Sme občianske združenie, ktoré zastrešuje viac ako 30 aktívnych členov z radov vinárov, vinohradníkov a priateľov vína. Hlavným cieľom činnosti spolku je rozvoj a udržiavanie vinárstva a vinohradníctva v Šenkviciach. V rámci svojej činnosti organizuje viaceré vinárske podujatia – najvýznamnejším je Za vínom do Šenkvíc. Okrem iného sú to letné sobotné ochutnávky vín, Deň burčiaku, nominačná výstava vín, semináre pre svojich členov, vinárske zájazdy do rôznych kútov Európy ako aj pravidelná séria hodnotení zdravotného stavu vín členov spolku.

Kontakt

Spolok vinárov a vinohradníkov v Šenkviciach, sídlo Vinohradská 68, Šenkvice, www.zavinomdosenkvic.sk, Ing. Ľuboš Petrík, petrik@zavinomdosenkvic.sk

ĎAKUJEME A TEŠÍME SA NA VÁS!